CSR

WOŚP

Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci. Złote Serduszka stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm w 31-letniej historii Fundacji WOŚP.

Od wielu lat aktywnie wspieramy inicjatywę Jurka Owsiaka licytując Złote Serduszka – mamy już ich 6! Cieszymy się, że możemy grać razem z WOŚP. Jednocześnie deklarujemy, że będziemy dalej wspierać dzieło Jurka do końca świata i jeden dzień dłużej.

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to program dla studentów Fundacji im. Lesława A. Pagi prowadzony we współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi. Udział w Akademii jest szansą dla studentów na zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia na rynku.

Alumni ALRK mogą ubiegać się o staże w firmach partnerskich, w tym również w naszej w naszej firmie. Aż 5 alumnów po odbytym stażu dołączyło do Tar Heel Capital. Jesteśmy partnerem ALRK od 11 edycji.

Warsaw Genomics

Warsaw Genomics to startup specjalizujący się w badaniach genetycznych. Od marca 2020 w obliczu zagrożenia epidemicznego Warsaw Genomics skoncentrował swoje wysiłki i zasoby na wykonywaniu bezpłatnych testów dla placówek medycznych w kierunku SARS-CoV-2. Dołączyliśmy do Koalicji Firm, która przekazała środki na zakup testów dla szpitali i placówek medycznych.

Fundacja Świat Pieniądza

Celem fundacji Świat Pieniądza jest wspieranie edukacji dzieci i młodzieży z zakresu ekonomii i finansów oraz upowszechnianie i promowanie wiedzy ekonomicznej m.in. poprzez działalność wydawniczą książki Świat Pieniądza.

Świat Pieniądza to książka o ekonomii własnie dla dzieci i młodzieży odpowiadająca na najważniejsze pytania dotyczące. gospodarki. Opis Jak odróżnić bank od piramidy finansowej? Dlaczego jedni zarabiają więcej a inni mniej? Ile mogę pożyczyć, by nie mieć kłopotów? Na te i wiele innych pytań nurtujących młodych ludzi odpowiada książka Świat Pieniądza.

Fundacja dla Ursusa

„Fundacja dla Ursusa” w swoich przedsięwzięciach koncentruje się na historii i mieszkańcach dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Osoby tworzące i wspierające Fundację są w większości byłymi pracownikami Zakładów Mechanicznych URSUS oraz ich dziećmi, a nawet wnukami. Fundacja realizuje swoje założenia poprzez organizowanie warsztatów, prelekcji, wykładów i działalność społeczno-kulturalną.

Współpraca z Tar Heel Capital rozpoczęła się jesienią 2019 roku. Dzięki naszemu wsparciu fundacja kontynuuje program „Dziękujemy za wolność”, w którym Kapituła Medalu honoruje zmarłych członków Tajnej Komisji Zakładowej NSZZ ”Solidarność”. Podczas grudniowej uroczystości przekazano na ręce rodzin zmarłych działaczy medale „Dziękujemy za wolność” oraz pamiątkowe odznaczenia.